سلیمانی نیوز

Soleimani News

*ویلموتس ضربه بدی به ما زد

سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال با اشاره به مشکلات خط دفاعی تیم ملی ایران در آستانه دیدارهای حساس با بحرین و عراق گفت: ایران با بازیکنان قدرتمندش در واقع دو تیم ملی دارد.

به گزارش سلیمانی نیوز، دور برگشت بازیهای تیم ملی فوتبال ایران در گروه C مرحله مقدماتی فوتبال جام جهانی ۲۰۲۲ قطر از ۱۳ خرداد به طور متمرکز در کشور بحرین برگزار می‌شود.

پرویز مظلومی سرمربی پیشین استقلال و مربی سابق تیم «ب» ایران در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص شرایط تیم ملی و تشکیل اردوی آماده سازی این تیم در کیش گفت: فوتبال ما مثل یک بنز است؛ اتومبیلی که تمام استانداردهای روز را دارد اما اینکه راننده آن چطور بتواند این ماشین را به مقصد برساند مهم است!

وی ادامه داد: ما به جای یک تیم، دو تیم خوب ملی داریم. به نظرم می توانیم با این بازیکنانی که در اختیار داریم از این مرحله به سلامت عبور کنیم.

سرمربی پیشین استقلال خاطرنشان کرد: همیشه در فوتبال ما مربیان زیادی کار کرده اند که از تجربه بالایی برخوردار بوده اند. سرمربی تیم ملی که هدایت بازیکنان را به عهده می گیرد کار بسیار سختی دارد. «دراگان اسکوچیچ» تجربه ملی ندارد و حتی در باشگاهی هم چندان موفق نبود اما با تمام این مسائل آرزو می کنم که او بتواند تیم ملی را به جام جهانی برساند