سلیمانی نیوز

Soleimani News

“مهدی دوستی” به عنوان سخنگوی شورای هماهنگی ستاد رئیسی معرفی شد

عصر امروز و با حضور علی نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی سیدابراهیم رئیسی، "مهدی دوستی" به عنوان سخنگوی این ستاد معرفی شد.

 علی نیکزاد مسئول ستادهای مردمی حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در نشست خبری امروز خود با خبرنگاران، طی سخنانی اظهار داشت: آیت‌الله رییسی وقتی بر اثر تکلیف وارد عرصه انتخابات ریاست جمهوری شدند، گفتند که من مستقل آمدن و ستاد هم ندارم. هر کس درون خانواده انقلاب قرار بگیرد در جهت تشکیل دولت مردمی و ایران قوی قطعا میتواند به شکل‌گیری دولت انقلابی در جهت حل مشکلات اقتصادی و رفع مشکلات مردم و بهبود مباحث اجتماعی و خصوصا رفع تحریم که بر ملت ایران روا داشته شده، کمک کند. هر کس درون خانواده نظام است و بخواهد از آقای رییسی حمایت کند، ما به سوی آنها دست یاری دراز می‌کنیم.

وی افزود: بنده به عنوان رییس شورای ستادهای مردمی آقای رییسی برای 31 استان حکم دادیم و هر استان رییس شورای هماهنگی دارد و به تشکل های سیاسی مانند جبهه پایداری، شورای وحدت و ائتلاف و سایر شخصیتهای سیاسی جلسات داریم و آنچه برای خدمت به نظام و انقلاب قرار بود، ستادهایشان را برای کاندیداهای خود ساماندهی و کار کنند، در حمایت آقای رییسی آوردند.

رییس شورای هماهنگی ستاد مردمی آقای رییسی خاطر نشان کرد: ما از ستادها می‌خواهیم شخصیت‌های حقیقی و حقوقی، تشکل‌های سیاسی و مذهبی و اجتماعی را پذیرا باشند. ما با این ساماندهی میخواهیم به سمت هر خانه یک ستاد حرکت کنیم. در کنار این تاکید دارم اگر کسانی ستادی در استانها شکل دادند که با از مرکز مجوز ندارند و مجوز مرکز از طریق بنده و یا معاون هماهنگی ستادهای مردمی آقای رییسی، آقای سید صولت مرتضوی در این زمینه مسئولیت دارند و اگر کسی نمیخواهد با ستاد ما کار کند به چنین فردی اجازه فعالیت تحت عنوان ستاد مردمی میدهیم و از همه استقبال می‌کنیم. از تشکل ها میخواهیم که برای فعالیتهای خود، با ما هماهنگی داشته باشند.

نیکزاد گفت: آقای مهدی دوستی از امروز به‌عنوان سخنگوی ستاد شورای هماهنگی ستاد آقای رییسی منصوب شدند و موضعگیری و سخنان ایشان گفته‌ی ستاد آقای رییسی است. 

به گزارش تسنیم، مهدی دوستی، از جمله مدیران جوان نخبه ایرانی است که در زمان مدیریت او در پالایشگاه ستاره خلیج فارس، این پالایشگاه در اوج تحریم‌ها به یکی از مراکز بزرگ صادرات بنزین و میعانات ایران تبدیل شد.

وی همچنین یکی از طراحان و ایده پردازان پترو پالایشگاه‌ها و پالایشگاه‌ها، کشتی سازی و بومی سازی برخی از صنایع مادر در ایران است و پیش از این رئیس ستاد انتخاباتی سعید محمد بود.