سلیمانی نیوز

Soleimani News

بروزرسانی| لیگ ملت‌های والیبال| شاگردان آلکنو بازی را به تساوی کشاندند

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 به مصاف کانادا رفته است.

تیم ملی والیبال ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 امروز از ساعت 14:30 به مصاف کانادا رفت.

ولادیمیر آلکنو برای این مسابقه سعید معروف، سید محمد موسوی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مسعود غلامی، صابر کاظمی و محمدرضا حضرت‌پور را روانه میدان کرد. ایران در هفته اول توانست هلند را شکست دهد و مقابل ژاپن و روسیه هم مغلوب شد.

ست نخست؛ 25 بر 22 به سود کانادا

ملی‌پوشان ایران بازی را خوب شروع کردند و توانستند با نتیجه 8 بر 7 از حریف خود پیش بیفتند تا تیم‌ها به وقت استراحت فنی اول بروند. در ادامه شاگردان گلن هوگ بازی را در امتیاز 10 به تساوی کشاندند، اما در امتیاز 16 بر 15 به سود ایران، یک بار دیگر تیم‌ها به وقت استراحت فنی رفتند. کانادایی‌ها در ادامه توانستند عملکرد بهتری داشته باشند و 22 بر 19 از ایران پیش بیفتند. این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود کانادا خاتمه پیدا کرد.

ست دوم؛ 25 بر 22 به سود ایران

ست دوم بسیار نزدیک دنبال شد. در امتیاز 8 بر 7 به سود ایران هر دو تیم به وقت استراحت فنی اول رفتند. در ادامه بازی بازهم به تساوی کشیده شد. هر دو تیم سرویس‌های زیادی در این ست از دست دادند. با وجود اینکه کانادایی‌ها از ایران پیش افتادند، اما شاگردان آلکنو با کسب 3 امتیاز متوالی نتیجه بازی 16 بر 15 به سود خود کردند تا هر دو تیم به وقت استراحت فنی دوم بروند. گلن هوگ که تیمش به دنبال پیروزی در این ست بود شارون ورنون را به ترکیب تیمش اضافه کرد، اما این ست در نهایت با نتیجه 25 بر 22 به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال ایران در پنجمین مسابقه خود در رقابت‌های لیگ ملت‌های 2021 فردا از ساعت 19 باید مقابل ایتالیا قرار بگیرد.