سلیمانی نیوز

Soleimani News

مهرعلیزاده: انتخابات بارزترین نماد جمهوریت نظام است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری گفت: همه می‌دانیم که انتخابات بارزترین نماد جمهوریت نظام اسلامی است.

محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران طی سخنانی اظهار داشت: همه می‌دانیم که انتخابات بارزترین نماد جمهوریت نظام جمهوری اسلامی است.

وی افزود: همه می‌دانیم که نقش مردم برای تعیین سرنوشت خودشان می‌تواند وجه جمهوریت نظام را بیش از پیش نشان دهد ‌حفظ کند و تثبیت کند. به‌خصوص‌ در انتخابات ریاست جمهوری که همه مردم می‌آیند تا سرنوشت خودشان را دست فردی بدهند که بر اساس یک برنامه مشخص و علمی آینده کشور را بسازد.

مهرعلیزاده گفت: ما باید از هر امکانی برای حفظ جمهوری نظام بهره‌برداری کنیم تا رأی و نظر مردم تا رأی و‌ نظر مردم تعیین‌کننده نهایی برای سرنوشت کشور باشد و این مستلزم این است که در جریان این رقابت‌هایی که هست، شرایطی فراهم شود که مردم احساس کنند که اگر رأی بدهند رأی و نظر آن‌ها به‌نحوی خواهد بود که بتواند موثر واقع شود و احساس کنند که با حضورشان می‌توانند آینده خوبی برای کشور رقم بزنند.

وی ادامه داد: امروز مشکلات کشور فراوان است و البته خیلی جاها سعی می‌کنند بین آنچه که هست و‌ ظرفیت کشور  یک ناامیدی بیش از اندازه را در جامعه پمپاژ کنند در همین دوره ریاست جمهوری می‌توانستند کارهای خوبی انجام دهند که موفق نشدند و خیلی جاها نگذاشتند کار کنند، عزم و اراده‌ای وجود داشت تا فاصله مردم با نظام را بیشتر کرده و ناامیدی را افزایش دهند.

این کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری خاطر نشان کرد: از هر چیزی استفاده کردند تا نشان بدهد دولت نمی‌تواند اما مردم همه مشکلات را  پای دولت نمی‌نویسند و وقتی اعتماد مردم از مسئولین سلب شود، دود آن در چشم کل نظام رفته و در نتیجه همکاری مردم برای رفع مشکلات از بین می‌رود.

وی خاطر نشان کرد: در این دوره مهم است که بر اساس همین کاندیداهایی که هستند همه اعتقاد دارند علیرغم داشتنِ همه فرصت‌ها برخی می‌گویند همه چیز تمام شده اما این‌طور نیست و ما امکانات فراوانی در اختیار داریم مردم در مقاطع مختلف با روش‌های اصلاح‌طلبانه به پا خواسته‌اند و موفق شده‌اند اما هیچ‌وقت به عقب بازنگشته‌اند. 

مهر علی زاده درباره رایزنی با اصلاح طلبان و ائتلاف با همتی گفت: رایزنی ها ادامه دارد و در ایام پیش رو نتیجه آن روشن تر می شود.