سلیمانی نیوز

Soleimani News

انتقاد مهرعلیزاده از نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان

مهرعلیزاده در بیانیه‌ای ضمن حمایت از لیست اصلاح‌طلبان برای شورای شهر تهران از عملکرد نهاد اجماع‌ساز اصلاح‌طلبان انتقاد کرد.

محسن مهرعلیزاده نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با صدور بیانیه‌ای حمایت خود از لیست اصلاح‌طلبان برای شورای شهر تهران را اعلام کرد.

متن این بیانیه به‌شرح زیر است:

با رونمایی از فهرست نهایی جبهه اصلاحات در انتخابات شورای اسلامی شهر تهران؛ عملاً فعالیت‌های انتخاباتی شورای اسلامی نیز آغاز گشت.

بدین‌وسیله معرفی کاندیداهای شورای اسلامی را به‌فال نیک می‌گیریم و رفتاری مسئولانه در حوزه افزایش مشارکت عمومی و تقویت مدیریت شهری می‌دانیم.

ستاد انتخاباتی مهندس محسن مهرعلیزاده حمایت خود را از لیست واحد جبهه اصلاحات در تهران و مراکز استان‌ها و سایر شهرستانها اعلام می‌نماید و از همه همراهان می‌خواهد حتماً روز جمعه 28 خرداد در کنار رأی به کاندیدای مورد نظر به لیست کامل اصلاح‌طلبان رأی دهند.

جا دارد در اینجا خطاب به همکاران مسئولیت‌شناس خود در نهاد اجماع‌ساز یادآور شویم که با وجود تفاوت‌های شکلی و ظاهری، انتخابات شوراهای اسلامی و ریاست‌جمهوری به هم تنیده شده است.

توجه مردم به رأی دادن به لیست شوراها و عدم سفارش به شرکت در انتخابات ریاست‌جمهوری تناقضی است که هدف اولیه را نیز با عدم توفیق همراه خواهد نمود.

چه خوب است که در طی مدت باقی‌مانده با تحلیل شرایط و میانجیگری مسئولیت‌شناسانه نگذارند که صحنه‌آرایی خطرناک جریان تمامیت‌خواه برای یکدست کردن همه ارکان حاکمیت محقق گردد.