سلیمانی نیوز

Soleimani News

زاکانی: دوره “مفت‌خورها” تمام شده است‌

نامرد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه به برخی مسئولان اگر آقا بگوئیم بدشان می‌آید، گفت: دوره بخور در رو مفت‌خورها تمام شده است.

علیرضا زاکانی شامگاه دوشنبه در جمع مردم دارالمومنین کاشان ضمن اشاره به ویژگی‌های مردم این خطه و ویژگی‌های منحصر به فرد کاشان اظهار داشت: کاشان جزء اولین پایگاه‌ها است که با افتخار مذهب تشیع را پذیرفت.

وی ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تبریک به مناسبت ولادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) افزود: افتخار ما آن است که شیعه علی بن ابی طالب(ع) هستیم و به این موضوع نیز می‌بالیم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه انتخابات به تعبیر رهبر شب قدر ملت است، ابراز داشت: با یک انتخاب درست می‌توان راه را هموار کرد و پرونده تزویر و دروغ، تنبلی، لرزیدن پای برخی مسئولان در مقابل دشمنان، اشرافی‌گری، فساد و تبعیض در جامعه اسلامی بسته می‌شود.

وی با بیان اینکه ما در آستانه یک تغییر بزرگ هستیم، گفت: تجربه 42 ساله نشان می‌دهد دو تفکر در انتخابات صف‌آرایی می‌کند؛ اول آنکه حل مشکل را به دست ارتباط با بیگانگان می‌داند و بر همین اساس در مقابل دشمن کوتاه می‌آید و دشمن گردن کش در مقابل مطالبه جز کرنش اقدامی ندیدیم و جز تمسک به ریسمان پوسیده دشمن راه حلی ندارند.

زاکانی با بیان اینکه باید این انقلاب بر باورهای خود استوار باشد، تصریح کرد: این دسته افراد راه حلی به جز مشارکت در نظم موجود ندارند و بیان رئیس جمهور این موضوع را ذکر می‌کند در حالی که در برابر داخلی چیزی جز اشرافی‌گری و خودبرتربینی از آنان مورد دیگری مشاهده نشده است و با این ویژگی کشور را در مسیر سقوط قرار دادند و راهی به جز تسلیم در برابر بیگانگان راه حل دیگری اندیشیده نشده است.

وی با بیان اینکه وقتی از آنان مطالبه می‌کنیم مدعی می‌کنند دلار به 60هزار تومان و دیوارکشی می‌شود و برای جوانان نیز برنامه ندارند، تاکید کرد: آن‌ها از کارنامه 42 ساله خود فرار می‌کنند و در برابر سوال از آنان مبنی بر موضع آنان در هنگام سختی مردم پوزخند می‌زنند در حالی که زندگی سرسام آور داشت.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ضمن اشاره به زندگی اشرافی یکی از مسئولان دوره نخست ریاست جمهوری دولت روحانی افزود: آدم‌های یه لاقبا که مال و امکان مردم را به یغما می‌برند شایسته حکومت‌داری نیستند چراکه با تزویر و دروغ در کشور رای آوردند و زمانی نیز که رای نیاورند در کف خیابان معترض شدند.

وی با بیان اینکه دسته دوم اساس و بزرگی خود را از اسلام و نظام می‌دانند، ابراز داشت: امام راحل در زمانی پا به عرصه گذاشت که اسلام بیش از یک هزار و 300 سال از حکومت دور شده بود و برای ایران نقشه شفابخش دارند و به ظرفیت و توانمندی داخل توجه می‌کنند و پایشان نیز نمی‌لرزد و نمونه آن سردار شهید سلیمانی هستند.

زاکانی ضمن اشاره به هزینه هشت هزار میلیارد دلاری آمریکا در منطقه گفت: امروز جهان در آستانه یک تغییر و تحول است و همه چشم انتظار داخل ایران هستند؛ امام راحل بر خدمتگزاری به مردم افتخار می‌کنند در حالی که برخی مسئولان آقا و جناب آقا هستند و اگر به آنان آقا بگوئیم بدشان می‌آید.

وی با بیان اینکه ایران تمام ظرفیت تحولی را در درون خود دارد، تصریح کرد: کشور ما شایسته فقر، تبعیض و فساد نیست و چرا برخی مسئولان می‌خواهند این موارد را به مردم تحمیل کنند؟؛ چرا برخی با رانت و فساد امکانات را بین خودشان تقسیم کردند و چندین هزار میلیارد تومان جمع کردند و خودشان و خاندانشان جمع کردند مدعی هستند دولت سوم روحانی را تشکیل می‌دهند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه دولت روحانی با تورم 19 درصد تحویل گرفته و تورم نقطه‌ای 52 درصد تحویل می‌دهد،  تاکید کرد: آقای روحانی کشور ما را با 200هزار میلیارد ریال پایه پولی تحویل گرفت و با 500هزار میلیارد ریال پایه پولی تحویل می‌دهد و خجالت هم‌ نمی‌کشند.

وی با بیان اینکه همه ما در سیل و زلزله رفتیم، افزود: وقتی می‌خواهند کارخانه خودروسازی بروند با خودروهای خارجی آخرین مدل می‌روند و انگار ذهنشان به گونه‌ای دیگر کار می‌کند؛ هرچه توصیه می‌شود به مردم اهتمام داشته باشید هیچ عنایتی ندارند و الان دوره‌ای است که باید از گلوی آنان کشید.

زاکانی با بیان اینکه بارها گرفته شد دوره بخور در رو مفت خورها تمام شده است، ابراز داشت: پرونده این افراد به فضل الهی باید بسته شود و همه باید بکوشیم که به انتخابات بپیوندد و حضور پرشور برای ما باعث قوام نظام است و ما باید دعوت به حضور کنیم و باید جامعه را آگاه کرد تا متوجه شوند چه خطر بزرگی پشت سر آنان است.

وی با بیان اینکه شرط بسته شدن این افراد حضور پرشور و گسترده در انتخابات است، گفت: مردم زیر فشار اقتصادی کمرشان در حال شکستن است در حالی که متاسفانه برخی مسئولان کاخ نشین شدند و در درون جبهه انقلاب و تجربه سال 92 نشان داد که باید به همگرایی روی آورد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه ما حق نداریم با سرمایه ملت بازی کنیم، تصریح کرد: ما حق نداریم با خون شهدا بازی کنیم؛ 42 سال است برخی افراد مثل بختک به این انقلاب چسبیدند؛ در گام دوم نیازمند طراوت هستیم و باید برای بودن و یا نبودن خود استدلال بیاوریم.

وی با بیان اینکه باید برای رضای خدا به وحدت و انسجام برسیم، تاکید کرد: پیروزی و موفقیت مردم پیروزی و موفقیت انقلاب است و باید بعد از این موفقیت باید کوه خروار این خرابکاری را جبران کرد و نباید ستادها شروع به دعوا و دیگر بداخلاقی کنند؛ یکی از نامزدها به دنبال دولت سوم خاتمی هستند و باید این افراد را خواب بیدار کرد.

زاکانی با بیان اینکه مردم از وجود برخی سرطان‌ها در تنگنا هستند، افزود: چرا مملکت ما امروز آب شده و پدر خانواده صورت خود را با سیلی سرخ می‌کند؟ چون یک عده سرطان در این مملکت هستند و اولین گام دولت انقلابی برخود با مفسدان است.

وی ضمن اشاره به خاطره‌ای از حضور آیت‌الله رئیسی در قوه قضائیه ابراز داشت: برخی افراد در کشور ننگ هستند و با رانت به این جایگاه رسیده‌اند و الان باید دانه دانه این افراد باید بیایند و جواب دهند و باید پس بدهند و هیچ مانع قانونی وجود ندارد و این موضوع اولین کار دولت انقلابی آینده است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با بیان اینکه با نشاط وارد انتخابات شویم، گفت: باید دقت و مطالبه کرد جریان انقلاب در درون خود تفرقه نداشته باشد و شنبه جشن پیروزی مردم و جبهه انقلاب باشد.