سلیمانی نیوز

Soleimani News

روحانی: مردم با مشارکت در انتخابات برگ زرینی در تاریخ کشور ثبت کنند

رئیس جمهور گفت: مردم امشب را شب قدر خود قرار دهند و تصمیم بگیرند و فردا با حضور در پای صندوق رأی فضا را گرم کنند.

حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز در آیین بهره‌برداری از طرح‌های ملی حوزه بهداشت و درمان گفت: رئیس‌جمهور برای اینکه بتواند با قدرت و توان بیشتری در امور داخلی و بین المللی کار و تلاش کرده و به مردم خدمت کند به رأی بیشتر مردم نیاز دارد و حضور و رأی بیشتر مردم در این زمینه بسیار تاثیرگذار است.

وی با بیان اینکه رفتن پای صندوق رأی بسیار مهم است و کار ناقص یک جمع نمی‌تواند ما را از وظیفه ملی خودمان بازدارد، گفت: گله و شکایت‌ها را برای فردا مد نظر قرار ندهیم و با حضور در پای صندوق به کسی که نزدیکتر به فرد مورد نظرمان است رأی دهیم.

رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه اگر هفته گذشته فضای انتخابات سرد بوده است، مردم خودشان می‌توانند فردا با حضور در پای صندوق جبران کنند، گفت: مردم امشب را شب قدر خود قرار دهند و تصمیم بگیرند و فردا با حضور در پای صندوق رأی فضا را گرم کنند.

روحانی اظهار داشت: خیلی از دشمنان و بدخواهان ما می‌خواهند فردا صف‌های رأی خلوت باشد، برگ زرین دیگری در اوراق تاریخ کشور ثبت کنیم و نگذاریم خواسته آن‌ها تحقق پیدا کند.

رئیس‌جمهور در ابتدای این مراسم، در ارتباط ویدئوکنفرانسی طرح‌های مربوط به بخش بهداشت و درمان و سلامت را با اعتبار 3هزار و 214 میلیون تومان و با ظرفیت اشتغالی 2هزار و 680 نفر افتتاح کرد.

وی در این ارتباط تصویری دستور بهره‌برداری از یک هزار و 27 تخت بیمارستانی شامل بیمارستان 538 تختخوابی فیروزآبادی شهر ری، بیمارستان 135 تختخوابی جایگزین لنگرود و بیمارستان 96 تختخوابی جایگزین آذرشهر، بیمارستان 90 تختخوابی تکاب و بیمارستان 218 تختخوابی بخش خصوصی مادر قم را در حوزه طرح‌های ملی وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی را صادر کرد.

امروز همچنین با فرمان رئیس‌جمهور دو ایستگاه متروی مدافعان سلامت و شهرک آزمایش در حوزه طرح‌های توسعه‌ای شهرداری تهران، به بهره‌برداری رسید.