سلیمانی نیوز

Soleimani News

رئیسی: دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد تشکیل می‌دهم/ به‌سوی بسط عدالت حرکت خواهیم کرد

سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران در پیامی پس از پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: "آن‌چنان که در این انتخابات مستقل وارد شدم، به‌پشتوانه آراء بالا و اعتماد کم‌نظیر شما، ان‌شاءالله دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل می‌دهم."

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران در پیامی پس از پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: “آن‌چنان که در این انتخابات مستقل وارد شدم، به‌پشتوانه آراء بالا و اعتماد کم‌نظیر شما، ان‌شاءالله دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل می‌دهم، و به‌سوی بسط عدالت، به‌عنوان مأموریت محوری انقلاب اسلامی حرکت خواهیم کرد.”

متن پیام به‌شرح زیر است:

“اللّهم صلّ علی علی‌بن موسی الرضا بعدد ما احاط به علمک.”

حمد و ثنای الهی که قلوب ملت را برای مشارکتی پرشور و تاریخی هدایت کرد و رضایت امام، شهیدان و همه عاشقان و دلباختگان انقلاب اسلامی را پدید آورد. دیروز بار دیگر، دنیا شاهد حماسه‌ای عظیم از ملت به‌پاخاسته‌ای بود که با ایمان و معرفت و همدلی، صفحه‌ای نو از تاریخ معاصر را به‌روی خود گشود. اینجانب مراتب شکر و خاکساری خود را به درگاه باعظمت الهی ابراز می‌دارم و به ارواح پاک و مطهر شهدای پرفضیلت انقلاب اسلامی، خصوصاً حاج قاسم عزیز که یاد و نامش در این روزها، فضای کشور عزیزمان را عطرافشان کرده بود، درود و سلام می‌فرستم.

مردم عزیز ایران، انتخابات دیروز مظهر خداباوری، مردم‌باوری و خودباوری ملی و جشن بزرگ سیاسی شما در گام دوم و آغاز قرن نو بود که در ایام میلاد امام رئوف علیه السلام متجلی شد. امروز روز مهربانی و بردباری و روز اتحاد، رفاقت و همدلی است. منتخب این انتخابات بر اساس قاعده مردم‌سالاری دینی، منتخب همه ملت و خادم همه جمهور است، چه آنانی که بنده را برگزیدند و چه عزیزانی که به نامزدهای محترم دیگر رأی دادند و چه آنانی که به‌هردلیلی در پای صندوق‌های رأی حاضر نشدند.

اینجانب؛ خلق این رویداد مبارک را به محضر امام عصر«عج»، رهبر عزیز و فرزانه انقلاب اسلامی که با تدابیر داهیانه خود، دل‌های مردم را برای حضور در این صحنه هدایت کردند، تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و دست یکایک مردم را به‌خاطر خلق این حماسه بزرگ به‌گرمی می‌فشارم و پیروز این جلوه‌گری و درخشش جهانی را ملت بزرگ ایران می‌دانم که همچنان آرمانهای متعالی انقلاب اسلامی، از عدالت‌طلبی و استقلال‌خواهی تا آزادی‌جویی و عزتمندی را در تارک خواسته‌های بحق خود با رأی‌شان فریاد می‌زنند. از مراجع عظام تقلید، جامعه مدرسین حوزه علمیه، جامعه روحانیت، علمای شیعه و سنی، اساتید دانشگاه، نخبگان علمی، فرهنگی و سیاسی، رئیس و نمایندگان پرتلاش مردم در مجلس، تشکل‌های مردمی و جهادی، شخصیت‌ها، احزاب و گروههای سیاسی، جوانان غیور و دانشجویان و طلاب، کارگران و کشاورزان، اصناف و بازاریان، فرهنگیان و هنرمندان، ورزشکاران، زنان و دختران، اقوام و قومیت‌های مختلف ایرانی، برادران اهل‌سنت، اقلیت‌های دینی، هموطنان خارج از کشور، رأی‌اولی‌های عزیز و همه ایرانیان غیور در شهرها و روستاها، صمیمانه تشکر می‌کنم.

ملت ایران؛ دیروز شما به عهد خود با صداقت وفا کردید و امروز نوبت این بنده خدا و خادم شماست که به عهدی که با شما بسته‌ام وفادار بمانم و لحظه‌ای در خدمت به شما، کوتاهی نکنم. بدون تردید در این مسیر نیازمند همراهی، دلسوزی و دعای خیر همیشگی شما هستم.

مردم عزیز ایران؛

آن‌چنان که در این انتخابات مستقل وارد شدم، به‌پشتوانه آراء بالا و اعتماد کم‌نظیر شما، ان‌شاءالله دولتی پرکار، انقلابی و ضدفساد را تشکیل می‌دهم، و به‌سوی بسط عدالت، به‌عنوان مأموریت محوری انقلاب اسلامی حرکت خواهیم کرد و تمام ظرفیت‌های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به‌کار خواهیم بست.

لازم می‌دانم از همه نامزدهای محترم، چه آنانی که به هر دلیلی تا انتهای رقابت باقی نماندند و چه کاندیداهایی که تا روز آخر با حضورشان گرمی‌بخش انتخابات بودند قدردانی نمایم و ان‌شاءالله از دیدگاه‌های ارزشمندشان برای تدبیر امور استفاده خواهم کرد.

در پایان از زحمات ارزشمند همه دست‌اندرکاران نظارتی، اجرایی، نیروهای انتظامی، رسانه ملی و فعالان شبکه‌های اجتماعی و اصحاب رسانه و خبرنگاران، که علی‌رغم شیطنت‌های دشمنان مردم، به مشارکت پرشور در انتخابات کمک کردند تقدیر می‌نمایم و از تلاش‌های شبانه‌روزی ستادهای مردمی  و حامیان عزیز که داوطلبانه وارد میدان شدند و به این خادم کوچک  مردم کمک کردند تشکر می‌کنم.

خدایا چنان کن سرانجام کار   تو خوشنود باشی و ما رستگار
اللّهمّ انّا نرغب الیک فی دولةٍ کریمةٍ تعزّ بها الاسلام و اهله