اخبار کشوریسیاسی

دیدارهای بدون تشریفات شهیدجمهور با مادرش از زبان همسایگان

همسایگان مادر رئیس جمهور شهید از دیدارهای مستمر و بدون تشریفات عالی‌ترین مقام اجرایی کشور با مادرش روایت کردند.

به گزارش سلیمانی نیوز از مشهد، مادر رئیس جمهور شهید ایران در یک منزل مسکونی ساده 70 متر مربعی در محله ایثارگران 20، یکی از محله‌های پایین شهر مشهد زندگی می‌کند، خانه‌ای که حتی برخی همسایگان هم اطلاع دقیقی از ساکنین آن نداشتند.

دیدارهای بدون تشریفات شهیدجمهور با مادرش از زبان همسایگان :

پس از شهادت رئیس جمهور و هیئت همراه او، مادر ایشان از طریق پسر دیگرشان در جریان شهادت فرزندشان(سید ابراهیم رئیسی) قرار گرفتند و مردم برای همدردی با مادر آیت‌الله ابراهیم رئیسی در خانه‌شان حضور پیدا کردند.

عزاداران مشهدی مقابل منزل مادر شهید خدمت اجتماع کرده و به عزاداری پرداختند، مداحان به ذکر مصائب اهل بیت (ع) پرداختند و یاد شهدای خدمت را گرامی داشتند.

ویدئوهای زیادی از سیده عصمت خداداد حسینی، مادر شهید ابراهیم رئیسی در شبکه‌های اجتماعی وایرال شده که در این میان ساده بودن منزل مادر رئیسی مورد توجه قرار گرفته است، اما با وجود اینکه مادر شهید جمهور در منطقه ایثارگران زندگی می‌کردند، بسیاری از مردم این موضوع اطلاعی نداشتند.

و آنهایی که در جریان این موضوع از گذشته بودند نیز می‌گویند که هیچ گاه رئیس جمهور با تشریفات به منزل مادرش نمی‌آمد و با وجود اینکه به مادرش زیاد سر می‌زد، اما کمتر همسایه‌ها متوجه حضور ایشان می‌شدند.

دیدارهای بدون تشریفات شهیدجمهور با مادرش از زبان همسایگان:

از پدر و مادر ابراهیم رئیسی تنها مادر ایشان در قید حیات بوده و پدر آقای رئیس جمهور حجت‌الاسلام سیدحاجی رئیس الساداتی در کودکی ابراهیم رئیسی و زمانی که تنها 5 سال سن داشتند، دارفانی را وداع گفتند.

پدر و مادر ابراهیم رئیسی هر دو سید بوده و نسبت‌اش از هر دو طرف به حضرت زید بن علی بن الحسین (ع) می‌رسد.

ویدیو پخش منزل رئیس جمهور

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا