اخبار کشوریتهران

قالیباف: امروز نیازمند یک رئیس جمهور پرتلاش هستیم

قالیباف: امروز نیازمند یک رئیس جمهور پرتلاش هستیم

قالیباف: امروز نیازمند یک رئیس جمهور پرتلاش هستیم

 

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز نیازمند یک رئیس جمهور سخت‌کوش و پر تلاش هستیم.

قالیباف: امروز نیازمند یک رئیس جمهور پرتلاش هستیم

کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: امروز نیازمند یک رئیس جمهور سخت‌کوش و پر تلاش هستیم.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس ، محمد باقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری در جمع کارگران و بازنشتگان گفت: یکی از برکات انقلاب اسلامی انتخابات است که یک فرصت طلایی برای تعیین سرنوشت کشورمان است. هشت تیر روزی است که ملت ایران با مشارکت و دقت میخواهد به مدت چهار سال سرنوشت کشور را به دست یکی از این عزیزان بسپارند.وی گفت: در مجلس شورای اسلامی قوانین مهمی تصویب شد . قانون مهم است اگر به هر دلیلی اجرا نشد یه کاغذ است. امروز ۴۵سال از انقلاب اسلامی می گذرد . افرادی که امروز در معرض قرار می‌گیرند حتما کارنامه و عملکرد دارند و باید تصمیم صحیحی بگیریم.‌قالیباف ادامه داد: همه ظرفیت های کشور در اختیار رییس جمهور است.وی گفت: امروز مشکلات داریم اما ظرفیت هایی در کشور داریم که آن را هدر می دهیم. ما باید به فردی رای بدهیم که فردا در مسند قرار گرفت بهانه جویی نکند.قالیباف بیان کرد:بارها در مجلس که بودم وقتی بودجه در حال تصویب بود می‌گفتم بودجه دولت نیست بلکه بودجه زندگی مردم است. وقتی بودجه ای تصویب شود و آثاری بر سفره مردم می گذارد. تورم در زندگی مردم اثر مستقیم می گذارد. مردم نمی توانند بر سلامت بی توجه باشند.

قالیباف تاکید کرد: بنده متحد هستم بریم به سمت اینکه بین حقوق ثابت و تورم این فاصله را پر کنیم. امروز نیازمند به رییس جمهوری هستیم که سخت کوش و پر تلاش باشد. رییس جمهور نباید اجازه بدهید سرمایه کشور از بین رود . قول می دهم که بتوانیم این بحث را پیش ببریم. امروز تولید کنندگان در روستا ها مورد توجه قرار بگیرند آنها تولید کننده هستند ما زیاد توجه نکردیم.

وی گفت: تصمیمات خلق‌الساعه آن بلا را در سال ۹۹ سر بورس آورد که هنوز اثر آن بر زندگی برخی خانواده‌ها باقی است.بهره‌روی مقدم بر سرمایه‌گذاری است. امروز ۱۷.۵ درصد از انرژی را هدر می‌دهیم. قالیباف بیان کرد: زنان در اثرگذاری چه در تربیت چه در فعالیت های اجتماعی و اقتصادی محور اساسی هستند ‌.خانواده مورد توجه ما است. آسایش و آرامش بازنشستگان اولویت اول ما است. ادامه داد: در مدیریت سرمایه‌ها بی‌تدبیری کرده‌ایم، یعنی در یک قلم ۱۲۶۰ همت در سال معادل ۳.۵‌ برابر یارانه‌ها از بین می‌رود. ما امروز به زنجیرۀ تولید ناقص تبدیل شده‌ایم، ما امروز حق آزمون و خطا نداریم. وی خاطرنشان کرد: در ۴۵ سال بعد انقلاب هیچ‌وقت زندگی شخصی نکرده‌ام. کارنامۀ گذشتۀ من تضمین من است. در دهۀ ۹۰، سالانه زیر یک درصد رشد داشتیم، اما مجلس یازدهم و دولت سیزدهم این ریل را عوض کرد. ‌ قالیباف ادامه داد: امروز باید با قدرت و قوت برنامه هفتم را به طور کامل اجرایی کنی؛ ما در این برنامه ریل پیشرفت را پیش می‌بریم؛ این کارگران هستند که باید تلاش کنند و من قول می‌دهم که اگر توفیق پیدا کردم، در مقابل تلاش‌ها، پاسخگو باشم و هرگز بهانه جویی نکنم و با کمک کارگران، جوانان کشور و مردم کار را پیش ببریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا